Війна не зупиняє наших спортсменів!

Війна не зупиняє наших спортсменів!

Шановні колеги, викладачі, здобувачі освіти, друзі.

18 квітня 2024 року в м.Шяуляй (Литва) на базі Šiaulių Technologijų mokymo centrе відбулися змаганнях з жиму штанги. Призером в цьому силовому виду спорту став наш здобувач фахової передвищої освіти, академічної групи 211, Ілля ТРАЧУК. У своїй ваговій категорій, в запеклій боротьбі, він посів ІІІ місце 🥉 та став бронзовим призером. Ілля багато часу проводить в тренажерному залі, де постійно вдосконалює свої силові якості. Підготувала Іллю до змагань викладач фізичного виховання виховання нашого коледжу, ГОРБАНЬ Ангеліна Вячеславівна.

21 квітня 2024 року в м.Шяуляй (Литва) відбулися фінальні змаганнях з баскетболу,вікової категорії U-18. Наш здобувач фахової передвищої освіти, академічної групи 531, СУШКІН Єгор, у складі команди "Šauliai" виборював свій шанс стати переможцем в цьому найпопулярнішому серед литовців виду спорту. Команда Єгора у запеклій боротьбі перемогла команди супротивників та здобула титул Чемпіонів Литви 🏆 (дивізіон В)

Вітаємо та пишаємось нашими талановитими студентами, які проявляються свої силові, вольові та професійні здібності і займають призові місця! Нових звершень та перемог!