Знайомство з ТДАТУ ім. Д.Моторного. МТФ

Знайомство з ТДАТУ ім. Д.Моторного. МТФ

🖥 В рамках профорієнтаційного плану роботи на 2023-2024 н.р. у вівторок, 07 листопада 2023 року було організовано зустріч керівництва Механіко - технологічного факультету, декана та його заступників, викладачів зі здобувачами фахової передвищої освіти випускного курсу спеціальностей "192 Будівництво та цивільна інженерія" і "208 Агроінженерія" у ВСП "Мелітопольський коледж ТДАТУ" в дистанційному форматі.

🎙 У процесі зустрічі на платформі Google Meet декан факультету д.т.н., професор Володимир КУВАЧОВ ознайомив студентів Коледжу з перспективами та особливостями навчання в ТДАТУ, форматами навчальних, виробничих та закордонних практик в умовах воєнного стану, підкреслив можливість поєднання освітнього процесу та професійної діяльності за дуальною формою навчання. Викладачі представили відео - ролик спеціальності, презентували мультимедійні матеріали, що характеризують освінтню програму та спеціальність в цілому.

🎙 Заступник декана, к.т.н., доцент кафедри “Мехатронних систем тракторів та сільськогосподарських машин”, Іван ЧИЖИКОВ, презентував цьогорічним випускникам коледжу ОП за спеціальністю 208 Агроінженерія. Умови сьогодення постійно враховуються на засіданнях кафедр під час обговорення змін до освітніх програм, що дозволяє постійно бути в тренді напрямки.

➡️ В ході зустрічі було визначено алгоритм подальшого спілкування здобувачів освіти коледжу з представниками кафедри для отримання профорієнтаційної консультації.